Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Soru

Siz Kimsiniz ?

Daha önce bir çok oyun için bypass programları yazarak undatected bir şekilde müşterileri ile buluşturmuş son 2 ay dır scriptoflegends için çalışan bir ekibiz.

Soru

Program Kodlar Sizin Mi ?

Daha önce script kullanmış veya diğer platformlar hakkında bilgisi olan müşterilerimizin en çok sorduğu soru bu olmakta.Bu konuya bir açıklık getirmek gerekirse script kodları kaynak kod olarak webde rahatlıkla bulunabilmekte ve bütün kodlar aynıdır. Burda önemli olan nokta bu kaynak kodları riot anti cheat sisteminin fark etmeyeceği şekilde oyuna enjekte eden bypass programını yaparak yakalanmamaktır.Biz bu bypass programını yaparak sizi koruyoruz ve bu kodları enjekte ediyoruz.Kaynak kodlarımız toir, l#, EnsoulSharp ile aynı kaynak kodlardır fakat bizim bypassımız sizi korur.

Soru

Oyuna Güncelleme Gelince Ne Olucak?

Oyuna herhangi bir update geldiğinde gelen yama ekibimiz tarafından incelenir ve anti cheat anlamında bir değişiklik var ise buna uygun olarak program güncellenir ve müşterilerimize teslim edilir.

Soru

Müşteriler İle Nasıl İletişime Geçiyorsunuz?

Müşterilerimiz bizim ile istediği zaman canlı destek veya mail daha önce belirttikleri mail adreslerinden ve bizden aldıkları lisans numarası ile bizden destek alabilir. Gerektiği durumlarda biz müşterilerimize mail ile ulaşmaktayız.